Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama

Ivan Djurdjević: z perspektywy rewanżu 0:2 to dobry wynik. Nadal jesteśmy w grze

sk
piątek, 10.08.2018 r.
godz. 09.08
sk | piątek, 10.08.2018 r., godz. 09.08
Ivan Djurdjević: z perspektywy rewanżu 0:2 to dobry wynik. Nadal jesteśmy w grze
fot. Paweł Rosolski

Choć Lech Poznań zaprezentował się w Belgii słabo, to trener Ivan Djurdjević nie zamierzał dramatyzować.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Serb podkreślał, że jego piłkarze nieźle rozpoczęli mecz, wychodzili wysoko i swoją grą niwelowali przewagę gospodarzy w umiejętnościach. - Uważam, że przez pierwsze 20 minut nam się to udawało. Przeciwnik został wtedy zmuszony do zagrywania długich podań, zamiast cierpliwego wyprowadzania piłki. Jednak po tym dobrym okresie gry straciliśmy organizację w obronie. Genk wtedy przyspieszyło i zaczęliśmy mieć problemy. Z upływem czasu Belgowie nabierali coraz lepszego rytmu i coraz częściej atakowali na naszą bramkę - mówił Djurdjević, cytowany przez lechpoznan.pl.
 
Kolejorz miał podobny plan na drugą połowę, jednak wtedy już zaznaczyła się wyraźna przewaga gospodarzy. Trener Lecha przyznał, że osiągnięty wynik jest dla jego zespołu szczęśliwy. - Mogliśmy przegrać wyżej, jednak równocześnie mieliśmy też swoje szanse w końcówce spotkania. To było za mało na Genk i w rewanżu musimy zagrać o wiele lepiej. Uważam, że z perspektywy rewanżu 2:0 to dla nas dobry wynik. Nadal jesteśmy w grze i na pewno razem z kibicami, którzy dzisiaj także nas wspaniale wspierali, zrobimy wszystko, żeby w meczu u siebie odrobić te straty - ocenił szkoleniowiec Kolejorza.
 
Lech przegrał  0:2 z KRC Genk w pierwszym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy. Rewanż w najbliższy czwartek w Poznaniu.
Reklama