Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Ekstraklasa S.A. ustaliła scenariusz na ostatnią kolejkę. Co z ewentualną dekoracją Legii?

sk
wtorek, 15.05.2018 r.
godz. 18.59
sk | wtorek, 15.05.2018 r., godz. 18.59
Ekstraklasa S.A. ustaliła scenariusz na ostatnią kolejkę. Co z ewentualną dekoracją Legii?
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

Ekstraklasa S.A. po konsultacjach z zainteresowanymi klubami ustaliła scenariusz na 37. kolejkę rozgrywek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy: jeśli Legia Warszawa zdobędzie w starciu z Lechem Poznań choćby punkt, to nawet wygrana Jagiellonii Białystok nie odbierze Wojskowym tytułu. W takim wypadku dekoracja powinna odbyć się na INEA Stadionie, ale takie rozwiązanie nie podobało się kibicom i władzom klubu z Bułgarskiej.

- W dniu 15 maja odbyły się rozmowy z udziałem przedstawicieli Lecha Poznań, Legii Warszawa, Jagiellonii Białystok oraz Ekstraklasy S.A. Po wysłuchaniu argumentów Klubów podjęto decyzję, że w sytuacji, gdyby mistrzem Polski została Legia Warszawa, ceremonia wręczenia trofeum i złotych medali nie odbędzie się w Poznaniu, lecz zostanie przeprowadzona zaraz po powrocie zawodników i sztabu szkoleniowego do Warszawy. Szczegóły ewentualnej ceremonii zostaną podane przez Legię w porozumieniu z Ekstraklasą S.A - poinformowano w komunikacie.

- Jednocześnie klub Lech Poznań zobowiązał się do podjęcia wszelkich niezbędnych działań, mających na celu zapewnienie zawodnikom, sztabowi trenerskiemu oraz kibicom maksymalnie szybkiego opuszczenia stadionu. Dzięki temu przedstawiciele Legii mogliby jak najszybciej dotrzeć do Warszawy, by tam móc uczestniczyć w ceremonii - dodano.

Jeśli tytuł zdobędzie Jagiellonia, to dekoracja odbędzie się na stadionie w Białymstoku.

Reklama