Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
23 9

Nenad Bjelica: w kolejnym tygodniu zakończymy przygotowania i zespół zacznie grać lepiej

sk
niedziela, 16.07.2017 r.
godz. 20.26
sk | niedziela, 16.07.2017 r., godz. 20.26
         Nenad Bjelica: w kolejnym tygodniu zakończymy przygotowania i zespół zacznie grać lepiej
fot. Roger Gorączniak, archiwum

Trener Lecha Poznań przyznał, że w starciu z Sandecją Nowy Sącz jego zespół zaliczył falstart. Podkreślił jednak, że Kolejorz wciąż jest w fazie przygotowań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
21°C 1017 hPa
JUTRO
pogoda
23°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
23°C 1023 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Drużyna z Bułgarskiej bezbramkowo zremisowała na INEA Stadionie z beniaminkiem ekstraklasy. - To był dla nas trudny mecz. Zaczęliśmy źle, przez pierwsze 15-20 minut mieliśmy za dużo kontaktów z piłką, graliśmy wolno, nie kreowaliśmy okazji. Później było już lepiej, piłka zaczęła "chodzić" i mieliśmy swoje szanse. W drugiej połowie dominowaliśmy, mieliśmy okazje, ale nie zdobyliśmy gola, a bez tego nie można wygrać - komentował szkoleniowiec.
 
Chorwat zwracał uwagę na aspekt fizyczny. - Wiedzieliśmy, że drużynie brakuje szybkości. W kolejnym tygodniu zakończymy przygotowania i zespół zacznie grać lepiej. Gratulacja dla Sandecji. My mamy dużo nowych zawodników i musimy dalej pracować - ocenił.
 
Zdaniem Bjelicy jego piłkarz potrzebują czasu, żeby odpowiednio rozumieć się na boisku. - Pozyskaliśmy ośmiu zawodników. Potrzebujemy dla nich czasu. W ciągu kilku tygodni zespół wejdzie jednak na odpowiedni poziom. Drużyna potrafi grać lepiej i tak będzie - zapewnił Bjelica.
 
- Wiem, że w Lechu wszystko musi być perfekcyjne, ale ja nie jestem tak dobrym trenerem, żeby dokonać tego w dzień czy tydzień. Musiałby chyba przyjść tutaj Mourinho albo Ancelotti. Myślę, że w czwartek drużyna zagra lepiej - mówił trener.