Reklama
Reklama

Prostytutka szantażuje posła PiS? "Przyznaję, płaciłem za spotkania"

Grzegorz Raczak | fot. By Sejm RP fot. K. Białoskórski - 2. dzień 23. posiedzenia Sejmu, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61328492

Poseł Prawa i Sprawiedliwości ma być szantażowany przez prostytutkę.

O sprawie pisze trójmiejska "Gazeta Wyborcza". Według dziennika Grzegorz Raczak zawiadomił o szantażu prokuraturę. Kobieta jest od niego o ok. 30-40 lat młodsza.

Według informatora prostytutka groziła ujawnieniem zdjęć ze wspólnych spotkań. Prokuratura milczy w tej sprawie. Bardziej wylewny jest poseł, który przyznał, że zrobił to, co w podobnej sytuacji może zrobić prawy obywatel, a żądanie zapłaty dotarło do niego podczas pobytu poza krajem.

Parlamentarzysta tłumaczył, że w polityce stara się zrobić coś dla ludzi, a prywatnie ma za sobą trudne przejścia: osiem lat temu owdowiał, a po ciężkiej chorobie przez jakiś czas był w śpiączce. - Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem - powiedział "Gazecie Wyborczej".

Do redakcji dziennika zgłosił się rzekomy znajomy prostytutki. Według niego kobieta ma 23 lata, ogłaszała się w internecie i za spotkanie oczekiwała 1000 złotych.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed mgłą w regionie. Zjawisko może pojawić się również w Poznaniu
15℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
27.69 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro