Reklama
Reklama

Poznań się powiększa!

Zastanawiasz się jak to możliwe? To dzięki Less Mess Storage zyskasz miejsce, które brakuje Ci w domu lub firmie.

Self Storage Poznań - różne schowki na różne potrzeby

Podróż, przeprowadzka, remont lub porządki w firmie - każde z tych przedsięwzięć zazwyczaj pokazuje nam, jak mało miejsca mamy na to co dla nas ważne i potrzebne. Dlatego firma Less Mess Storage przychodzi z pomocą. W self storage w Poznaniu znajdziesz małe schowki lub duże pomieszczenia, w których pomieścisz wszystko to co zechcesz. Mogą to być na przykład meble, sprzęt sportowy, zimowe ubrania, dekoracje świąteczne lub po prostu wszystkie te rzeczy, z którymi nie chcesz rozstawać na zawsze. Firmy przechowują dokumenty, towary, materiały reklamowe, a także korzystają z usługi odbioru i wysyłki paczek. Co ważne - nie wiążesz się umowami trwającymi kilka miesięcy, ponieważ możesz wynająć pomieszczenie już od 7 dni !

Wpadając w wir porządkowania, najczęściej okazuje się, że mamy do wyniesienia nie tylko odzież czy książki, ale i opony albo część mebli. Wtedy z pomocą przyjdzie większe pomieszczenie, do niego schowasz kartony, ale i rowery czy starą antyczną komodę. Nie ważne więc czy chcesz zrobić generalne porządki, czy planujesz remont lub przeprowadzkę - wynajmiesz miejsce, dopasowane do Twoich potrzeb.

Self Storage - bezpieczne i elastyczne przechowywanie

Piwnice, garaże lub poddasze to z pewnością nie najlepsze miejsca na bezpieczne przechowywanie cennych rzeczy, mebli lub innych przedmiotów. Nie dość, że takie schowki nie są zabezpieczone, to jeszcze często występuje w nich wilgoć lub nieodpowiednia temperatura. Dlatego przyjdź do Hotelu dla rzeczy® Less Mess. Dostęp do swoich rzeczy posiadasz tylko Ty - 24 godziny na dobę, przechowasz je w pomieszczeniu pod alarmem, zabezpieczone monitoringiem i Twoją kłódką. W skrytkach jest sucho, czysto a temperatura jest pod stałą kontrolą. Możesz więc być pewny, że meble lub książki, które zostaną w niej na kilka miesięcy, później odbierzesz w nienaruszonym stanie.

Rezerwacja za darmo - online!

Chcesz mieć pewność, że Twoje miejsce na rzeczy będzie na Ciebie czekało? Dokonaj zupełnie bezpłatnej rezerwacji online na wybrany boks w najlepszej cenie na stronie lessmess.pl. Będąc w domu lub w podróży możesz sam zdecydować o wielkości i koszcie swojego self storage. Pamiętaj jednak o tym, że pomieszczenia to nie tylko m2, ponieważ boksy w Less Mess są wysokie na 3 metry, co daje możliwość układania rzeczy na sobie. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Zawsze możesz skontaktować się z miłą, doświadczoną obsługą, która chętnie doradzi Ci jakiego schowka potrzebujesz!

Obecnie oddział Less Mess Storage znajdziesz na ul. Ostrowskiej 515. Już niedługo zaplanowane jest otwarcie kolejnego obiektu Less Mess w Poznaniu, na ul. Dąbrowskiego 550 - warto śledzić na bieżąco informacje na Facebooku i Instagramie - ponieważ na pierwszych klientów będą czekały wyjątkowe oferty.

www.lessmess.pl
www.ekartony.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
18℃
11℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
9.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro