Reklama
Reklama

Nowy Strzeszyn rozrasta się - kolejny etap w budowie

Kameralne osiedle na Strzeszynie wkrótce odda w ręce właścicieli pierwsze gotowe mieszkania. Tymczasem z ziemi wyrasta już kolejny etap inwestycji Nowy Strzeszyn. To dobra wiadomość dla tych, którzy wymarzyli sobie mieszkanie spełniające wszystkie funkcje domu.

Unikatowy na rynku nieruchomości projekt realizowany przez Area Development powstaje przy ulicy Literackiej w Poznaniu. Ciekawa, oryginalna architektura osiedla wtapia się w kameralną zabudowę Strzeszyna. Nowi mieszkańcy z pewnością docenią tą spokojną, urokliwą okolicę.

Budowa pierwszych budynków osiedla dobiega końca. Ich właściciele niebawem odbiorą klucze do swoich mieszkań. Deweloper zachęca do wizyty na budowie. Z pewnością warto to zrobić, gdyż dbałość o detale odgrywa tu ogromną rolę. Różnorodność elewacji, wysoka jakość zastosowanych materiałów, a także kształt budynków wpływa na unikalny charakter architektury osiedla Nowy Strzeszyn. Podczas wizyty na terenie inwestycji można wejść do środka budynków, zapoznać się z układami dostępnych przestrzeni, by przekonać się, że nie trzeba wybierać między domem a mieszkaniem. Oryginalna koncepcja zabudowy zakłada bowiem wkomponowanie cech charakterystycznych dla domu w standardowe dla mieszkań powierzchnie lokali.

Projekt Nowy Strzeszyn zdobył uznanie wśród wymagających klientów. Większa część mieszkań najbardziej zaawansowanego etapu inwestycji ma już swoich właścicieli. Dla osób, które jeszcze nie znalazły się w ich gronie, Area Development ma dobrą wiadomość. Niedawno rozpoczęto realizację kolejnego etapu inwestycji.

W ofercie znaleźć można zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, jak i większe lokale dla całej rodziny 3-5 -pokojowe o powierzchni nawet 100 mkw. Ich aranżacja zakłada maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, co pozwoliło na stworzenie wielopoziomowych mieszkań z indywidualnym wejściem wprost z dziedzińca. Do części z nich przynależą prywatne ogródki z drewnianym wygrodzeniem, wygodnym tarasem oraz domkiem na narzędzia. Każde mieszkanie w inwestycji Nowy Strzeszyn posiada przynależne przynajmniej jedno miejsce postojowe. Nowy etap inwestycji wprowadza do oferty także mieszkania z podziemnymi, zamykanymi garażami. To dodatkowe pomieszczenie o powierzchni sięgającej nawet 40 mkw będzie jednocześnie idealnym miejscem do przechowywania.

Za oryginalnym projektem architektury osiedla stoi znana poznańska pracownia architektoniczna Insomia. Poza walorami użytkowymi i wizualnymi budynków, architekci zadbali także o otaczającą je zieleń , projektując układ osiedla tak, by zachować jak największą liczbę drzew na terenie posesji. Niska zabudowa poprzeplatana wąskimi uliczkami, klimatycznymi alejkami oraz kameralnymi skwerami służyć będzie budowaniu sąsiedzkiej więzi.

Osiedle Nowy Strzeszyn położone jest o krok od terenów zielonych. Wystarczy zaledwie 10 minut jazdy rowerem, aby dostać się stąd nad Rusałkę czy Strzeszynek. Okolica zapewnia łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, przychodni, oraz punktów handlowo - usługowych. Lokalizacja osiedla to również dobra komunikacja z centrum Poznania. Najbliższy przystanek komunikacji miejskiej oddalony jest od osiedla o ok. 200 metrów. Podróż samochodem zajmie jedynie kilkanaście minut.

Więcej informacji o tym wyjątkowym projekcie:

www.nowystrzeszyn.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
18℃
11℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
9.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro