Reklama
Reklama

Złotniki Park - Osiedle stworzone z myślą o dynamicznej rodzinie

Zobacz gotowe mieszkania z II etapu ! / gmina Suchy Las

Jeśli na co dzień lubicie żyć aktywnie i mieć komplet wygód dosłownie na wyciągnięcie ręki, to osiedle Złotniki Park z pewnością przypadnie Wam do gustu. W ramach drugiego etapu są dostępne 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania gotowe do odbioru, w tym przestronne mieszkania parterowe z dużymi ogrodami. Inwestycja wpisuje się zarówno w potrzeby singli, par, jak i dużych rodzin. Sprawdź, na jakie ułatwienia mogą liczyć mieszkańcy! Zobacz NOWY FILM!

Coraz więcej osób stawia na szybki transport publiczny. Dla jednych to kwestia ekologii, dla innych wygody. Wszystkich łączy jedno - chcą jak najszybciej dojechać do pracy i szkoły, bez stania w korkach. Dzięki nowoczesnym szynobusom, mieszkańcy osiedla Złotniki Park koło Suchego Lasu dotrą do centrum Poznania w zaledwie 15 minut. Modernizowana stacja kolejowa działa kilka kroków od osiedla. Pierwsze szynobusy rozpoczną kursowanie już w 2020 roku. Natomiast już obecnie wprost z osiedla regularnie kursują autobusy, które zawożą pasażerów na poznańską pętlę tramwajową na Osiedlu Jana III Sobieskiego. To nie jedyne ułatwienie dla mieszkańców.

Nowoczesne szynobusy rozpoczną kursowanie na trasie Złotniki - Poznań Główny już w 2020 r.

Osiedle Złotniki Park to możliwość zakupu własnego mieszkania z szybkim połączeniem z centrum Poznania i jednocześnie - z dostępem do ważnych udogodnień tuż przy domu. Inwestycja łączy lokalizację blisko głównych szlaków komunikacyjnych, nowoczesnych szkół i przedszkoli, rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego oraz wyjątkowych terenów rekreacyjnych, na czele z Obszarem Chronionego Krajobrazu Biedrusko oraz Rezerwatem Meteoryt Morasko.

Na terenie osiedla działa publiczne przedszkole oraz żłobek, co doceni każdy rodzic. Najbliższa okolica pozwala żyć aktywnie osobom w każdym wieku.

Mieszkańcy Złotnik mogą rozwijać różne pasje - od tych sportowych, przez artystyczne, aż po przyrodniczo-krajoznawcze. Do ich dyspozycji jest między innymi aquapark, boiska sportowe oraz prężnie działające Centrum Kultury z bogatym programem zajęć. Pobliskie tereny zielone są dostępne również dla rowerzystów, na których czekają kilometry utwardzonych tras rowerowych.

Na wycieczkę rowerową wśród zieleni można wybrać się wprost z domu.

Dobrą informację mam też dla zmotoryzowanych. Na terenie osiedla zaplanowano dwukrotnie więcej naziemnych miejsc postojowych niż mieszkań. Wszystkie są bezpłatne. Każda rodzina w cenie mieszkania otrzymuje też komórkę lokatorską.

Różnorodne metraże sięgające 80 m2 wpisują się zarówno w potrzeby singli, par, jak i dużych rodzin.

Wszystkie łączy maksymalne doświetlenie pomieszczeń dzięki wysokim oknom. Charakteru budynkom dodają detale widoczne na elewacji i elementach wykończenia. Niska zabudowa to również kameralny klimat. Na każdej kondygnacji znajdziemy tylko po 2 mieszkania. Zaglądamy do jednego z nich. Na powierzchni niemal 70 m2 zaplanowano korytarz, duży pokój dzienny z aneksem, dwie sypialnie oraz łazienkę o powierzchni ponad 6 m2 z miejscem na wannę oraz pralkę.

Ponad 30-metrowa strefa dzienna sprzyja celebrowaniu życia rodzinnego, nie tylko przy wspólnym stole. Przez duże okno wychodzimy na 9-metrowy balkon. W pokoju sporo miejsca zaplanowano też na aneks kuchenny, który może mieć wygodny kształt litery L. Kolejnym atutem mieszkania jest ustawna sypialnia. Jej powierzchnia wynosząca prawie 15 m2 pozwala zmieścić nie tylko podwójne łóżko, ale też pojemną garderobę. Wrażenie przestrzeni potęgują 2 okna. Obok znajdziemy kolejny pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub drugiej sypialni.

Można się również zdecydować na mieszkanie parterowe z ogrodem, którego powierzchnia wynosząca do 180 m2 pozwala podziwiać zieleń, nawet z perspektywy własnej kanapy.

Inwestorem Osiedla Złotniki Park koło Suchego Lasu jest firma BGR Deweloper.

Źródło: Bliskopoznania.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami intensywne opady deszczu, a nawet burze
18℃
11℃
Poziom opadów:
4.9 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
9.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro