Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Osiedle Nowy Strzeszyn - między domem a mieszkaniem

REKLAMA
czwartek, 14.03.2019 r.
godz. 10.00
REKLAMA | czwartek, 14.03.2019 r., godz. 10.00
Osiedle Nowy Strzeszyn - między domem a mieszkaniem

Mieszkania, które spełniają wszystkie funkcje domu - to idea projektu Nowy Strzeszyn realizowanego przez Area Development. Wyróżniająca się na tle innych deweloperskich propozycji inwestycja już powstaje. Pierwsze mieszkania będą gotowe w III kwartale 2019 roku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1018 hPa

Osiedle Nowy Strzeszyn powstaje w Poznaniu przy ulicy Literackiej. Kameralna okoliczna zabudowa stanowi doskonałe otoczenie dla tej wyjątkowej inwestycji. - Bazując na naszych wieloletnich doświadczeniach pragnęliśmy stworzyć innowacyjny projekt, który w założeniu miał być synergią zalet domu i mieszkania. - mówi Szymon Januszewski, autor projektu osiedla z biura architektonicznego Insomia. Efekt ten osiągnięto dzięki wkomponowaniu cech charakterystycznych dla domu w standardowe dla mieszkań powierzchnie lokali. Znajdziemy tu zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, jak i większe lokale 3-5 -pokojowe. Większość z nich to mieszkania z indywidualnym wejściem wprost z dziedzińca. Do części przynależą prywatne ogródki z drewnianym wygrodzeniem, wygodnym tarasem oraz domkiem na narzędzia. Inne mieszkania posiadać będą przestronne loggie, balkony lub tarasy. 

W zależności od usytuowania mieszkania do dyspozycji właścicieli będą miejsca postojowe na podjeździe lub garaż podziemny. Nie zabraknie również starannie dobranych elementów małej architektury. Osiedle Nowy Strzeszyn to propozycja dla poszukujących spokoju w zaciszu własnego ogrodu oraz przestrzeń pozwalająca na budowanie  relacji sąsiedzkich charakterystycznych dla standardowych osiedli. Niska zabudowa poprzeplatana będzie wąskimi uliczkami, klimatycznymi alejkami oraz kameralnymi skwerami mającymi służyć budowaniu sąsiedzkiej więzi. Niestandardowy układ komunikacji wewnątrz osiedla podyktowany jest także chęcią pozostawienia jak największej ilości istniejącej na działce zieleni. Budujemy dosłownie pomiędzy drzewami.

Nowy Strzeszyn wyróżniać będzie także wysoki standard wykończenia. Znajdziemy tu różnorodne materiały wykończenia elewacji, energooszczędną drewnianą stolarkę, ogrzewanie podłogowe czy bezprogowe okna tarasowe.

Obecnie trwa budowa pierwszego etapu inwestycji w ramach którego powstanie 36 mieszkań o powierzchni od 31 do 100 mkw. Klucze do pierwszych lokali zostaną przekazane już w III kwartale bieżącego roku.

Osiedle Nowy Strzeszyn położone jest o krok od terenów zielonych co skłania do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niedaleko stąd nad Rusałkę czy Strzeszynek. Okolica zapewnia łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, przychodni, czy punktów handlowo - usługowych. Lokalizacja osiedla to również dobra komunikacja z centrum Poznania. Podróż samochodem zajmie kilkanaście minut. Nieopodal mieści się przystanek komunikacji miejskiej.

Nowy Strzeszyn to propozycja dla poszukujących oryginalnego pomysłu na mieszkanie. 

Więcej informacji o tym wyjątkowym projekcie:

www.nowystrzeszyn.pl

Reklama