Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Rodzinne Podolany na start – ruszyła sprzedaż domów

REKLAMA
czwartek, 10.01.2019 r.
godz. 10.00
REKLAMA | czwartek, 10.01.2019 r., godz. 10.00
Rodzinne Podolany na start – ruszyła sprzedaż domów

Wystartowała sprzedaż nowego osiedla domów na poznańskich Podolanach. Przy ulicy Heleny Rzepeckiej zostanie zrealizowany projekt o nazwie Rodzinne Podolany. Pierwsza część inwestycji obejmie budowę 12 domów szeregowych o powierzchni 76 i 79 mkw. Przewidywany termin zakończenia pierwszego etapu osiedla to I kwartał 2020 roku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Projekt o nazwie Rodzinne Podolany to unikatowa nowość na poznańskim rynku mieszkaniowym. Poznańskie Podolany wzbogacą się o osiedle, w którym w ramach I etapu, powstanie 12 domów w zabudowie szeregowej. Przyszłym mieszkańcom Sky Investments proponuje dwa metraże – 76 i 79 mkw. Dla komfortu każdy dom został podzielony na strefę dzienną i nocną. Salon, kuchnia, toaleta i pomieszczenie gospodarcze stworzą parter, natomiast piętro to aż trzy sypialnie i łazienka. Ponadto domy posiadają przestronny taras na dachu o powierzchni do 20 mkw, poddasza (około 11 mkw, na których można zaaranżować na przykład schowek) oraz własne ogrody.  Na terenie osiedla deweloper przewidział także miejsca postojowe. – Projektując osiedle Rodzinne Podolany zwracaliśmy szczególną uwagę na przemyślane układy domów. Chcieliśmy zapewnić maksymalną ustawność pomieszczeń. Przygotowaliśmy więc aż trzy sypialnie na piętrze, a do tego duży taras, na którym można zorganizować przyjęcie dla znajomych, kącik zabaw dla dzieci, własną strefę relaksu – możliwości aranżacyjnych jest naprawdę sporo – mówi Agnieszka Jałoszyńska z firmy Sky Investments. Warto nadmienić, że w kolejnych etapach ofertę uzupełnią domy o powierzchni od 90 do 105 mkw.

Osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej. Powstaną szlabany wjazdowe, co zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców. Deweloper, Sky Investments zadba również o elementy małej architektury, a więc drogi wewnętrzne, oświetlenie, chodniki oraz zielony skwer, który może stać się miejscem sąsiedzkich spotkań. Końcowym stadium inwestycji będzie wykonanie nawierzchni ulicy Heleny Rzepeckiej. – Liczymy, że nowa droga przysłuży się nie tylko naszym docelowym klientom, ale również okolicznym mieszkańcom i będzie dobrym zaczątkiem do budowy pozytywnych relacji międzysąsiedzkich – dodaje Agnieszka Jałoszyńska. 

Lokalizację Rodzinnych Podolan docenią zarówno osoby lubiące aktywnie spędzać wolny czas, jak i Ci, którzy stawiają na odpoczynek w zaciszu zieleni. Osiedle powstaje wśród terenów rekreacyjnych i sportowych. W niedalekiej okolicy znajdują się jeziora: Strzeszyńskie i Rusałka, lasy, ścieżki biegowe i rowerowe, a komunikacja z centrum miasta zajmuje kwadrans. Rodziny z pewnością będą zadowolone z bliskości dobrego zaplecza edukacyjnego, punktów usługowo-handlowych. Ponadto deweloper planuje przygotować plac zabaw na terenie inwestycji, co może stanowić dodatkowy atut dla mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych.

Oferta nowych domów na poznańskich Podolanach: rodzinnepodolany.pl

Dla tych, którzy szukają domu z ogrodem pod Poznaniem, Sky Investments oferuje lokale przy ul. Pana Tadeusza w Komornikach. W sprzedaży na osiedlu Rodzinne Komorniki wciąż dostępne są mieszkania o powierzchni ok. 79 oraz 90 mkw. 

Reklama