Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Uszol ostro o Peji: "Farmazoniarski wychechłaniec"

sk
piątek, 30.11.2018 r.
godz. 13.49
sk | piątek, 30.11.2018 r., godz. 13.49
Uszol ostro o Peji: Farmazoniarski wychechłaniec
Uszol i DJ Decks w 2017 roku - fot. Facebook

Uszol negatywnie wypowiedział się w social mediach o Peji.

Rafał Dąbrowski to dla wielu żywa legenda poznańskiego światka kibicowskiego. Choć z aktywnego wspierania Kolejorza na trybunach wycofał się niemal dwie dekady temu, a to opowieści o jego chuligańskich wyczynach krążą po stolicy Wielkopolski do dzisiaj.
 
Ryszard Andrzejewski znany jest głównie jako raper, ale w latach 90. identyfikował się jako kibic i chuligan Lecha, a w jego wspomnieniach przewijał się również Uszol, będący wówczas liderem fanów Kolejorza. W internecie łatwo zresztą znaleźć wspólne zdjęcia obu panów sprzed niemal ćwierć wieku.
 
Przez lata Peja i Uszol darzyli się szacunkiem, zresztą ten drugi pojawił się nawet na okładce płyty "Szacunek Ludzi Ulicy" z 2006 roku, można było go zobaczyć również w klipach.
 
Teraz jednak ich relacje wyraźnie się pogorszyły. Kilka dni temu Peja opowiadał o wpływie jego rozstania z Decksem na poznańską scenę. Ta opinia wyraźnie wzburzyła Uszola.
 
- No przepraszam, ale nie mogę! "Nie chcem, ale muszem"! Już mniejsza o tych niby lojalnych "hiphoperków"! Darek przede wszystkim jest otoczony przyjaciółmi i szczerymi kumplami oraz dobrymi znajomymi! Których ten zakompleksiony, farmazoniarski wychechłaniec już lata temu potracił! A ten z kolei, otoczony RACZEJ jest tylko jakimiś poklepywaczami i interesownymi dupowłazami! - napisał na Facebooku Dąbrowski. Dodał również, że ma z Peją "zawieszoną w próżni rozmowę wychowawczą".
 

Reklama