Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama

Turcja - idealne miejsce na wakacje!

REKLAMA
czwartek, 9.08.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | czwartek, 9.08.2018 r., godz. 19.00
Turcja - idealne miejsce na wakacje!

Turcja od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów, plasując się w czołówce najchętniej wybieranych kierunków na wakacje, zarówno te rodzinne, jak i gronie znajomych. Oferta organizatorów jest w tym zakresie bardzo szeroka, dając możliwości wyboru spośród licznych hoteli w standardzie od 3* do 5*, hoteli miejskich oraz tych dużych resortowych, z licznymi atrakcjami dla małych i dużych. Różnorodność i tym samym duża ilość miejsc w samolotach i hotelach sprzyja często pojawiającym się ofertom last minute, czyli możliwości wakacji w nieco niższej cenie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa

Turcja to kraj, który kojarzy się głównie z pięknymi plażami na Riwierze Tureckiej, bajecznymi widokami po stronie egejskiej gdzie hotele często usytuowane są kaskadowo gwarantując niezapomniane widoki na morze, wzgórza, okoliczne wyspy. Turcja to również, a może i przede wszystkim zabytki. Jednym z ważniejszych jest Efez – starożytne miasto w zachodniej części kraju. To jedno z najlepiej zachowanych miast starożytnych w obrębie Morza Śródziemnego, ale również ważne miejsce dla chrześcijan. Są tu realizowane wycieczki fakultatywne, ale coraz częściej turyści zwiedzają Efez samodzielnie. Taką możliwość daje bliskość Kusadasi, które będąc od kilku lat w ofercie biur podróży, kusi piękną plażą, hotelami all inclusive oraz bliskim położeniem Efezu. Nowością wśród ofert na wakacje w Turcji jest Didim w zachodniej części kraju.  To  bardzo dobra alternatywa dla tych co mieli już okazję spędzić swoje wakacje na Riwierze Tureckiej, w Bodrum czy Marmaris. Miasteczko tętniące życiem z bardzo ładną promenadą oraz portem, są również restauracje, kawiarnie i dyskoteki. Również najmłodsze pociechy nie będą się nudziły, gdyż do ich dyspozycji jest aquapark i lunapark. Didim to wspaniała okazja dla aktywnych, wycieczki fakultatywne pozwolą poznać i zobaczyć pozostałości czasów antycznych. Udać można się również do miasta Kusadasi czy miasta Bodrum. Największym walorem w Didim jest piękna plaża z miękkim i jasnym piaskiem. Znajduje się ona w Altinkum, jedynie 2 km od miasta Didim. Jest to bardzo często główne kryterium brane pod uwagę na wakacje, szczególnie wśród rodzin z dziećmi. Region ten to również możliwość uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing, kajakarstwo, narty wodne. Każdy więc znajdzie w Didim miejsce dla siebie, bez względu czy oferta zakupiona zostanie w ramach first minute  czy last minute.

Turcja jest miejscem idealnym na wakacje, dzięki ogromnej bazie noclegowej daje możliwości dopasowania oferty pod względem finansowym, pod względem dostępnych atrakcji czy też sposobu spędzania czasu na wakacjach. Zobacz tegoroczne oferty wyjazdów last minute: https://www.traveligo.pl/last-minute

Reklama