Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 -2
Reklama

Dwóch mężczyzn przyłapanych na kąpieli w fontannie. Są mandaty

j
czwartek, 9.08.2018 r.
godz. 14.55
j | czwartek, 9.08.2018 r., godz. 14.55
Dwóch mężczyzn przyłapanych na kąpieli w fontannie. Są mandaty
fot. Straż Miejska Kalisz

Nocną kąpiel dwóch mężczyzn w fontannie przerwali strażnicy miejscy i policjanci.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
11°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W nocy operator monitoringu miejskiego w Kaliszu zauważył dwóch mężczyzn, którzy rozebrali się i postanowili wykąpać w fontannie „Noce i Dnie” w Kaliszu usytuowanej przy placu Kilińskiego.

Pomimo wydanego zakazu i umieszczenia odpowiednich tabliczek mężczyźni postanowili skorzystać z niedozwolonej kąpieli. Nocną zabawę młodzieży przerwał wysłany na miejsce łączony patrol straży miejskiej i policji – poinformowali strażnicy miejscy z Kalisza. Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 18 i 22 lat. Pluskającą zabawę funkcjonariusze zakończyli nałożeniem na sprawców mandatów karnych w kwocie po 100 złotych – dodali.

Przy okazji przypomnijmy, że od lat przy każdej okazji ostrzegamy, że takie kąpiele są złym pomysłem. Ostrzega również Sanepid podkreślając, że woda wypływająca z fontanny znajduje się w obiegu zamkniętym i nie podlega kontroli sanitarno-higienicznej. Po takiej „kąpieli” na naszej skórze mogą się pojawiać zmiany spowodowane kontaktem z wodą, a to tylko jedna z konsekwencji, jakie mogą nas spotkać.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama