Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Dwie osoby utonęły w Zalewie Koszyckim. Chciały popłynąć do sklepu, bo skończył się alkohol

BS
środa, 11.07.2018 r.
godz. 19.30
BS | środa, 11.07.2018 r., godz. 19.30
Dwie osoby utonęły w Zalewie Koszyckim. Chciały popłynąć do sklepu, bo skończył się alkohol
fot. 112Pila.pl

W minioną niedzielę pisaliśmy o tragedii, do której doszło w nocy z soboty na niedzielę na Zalewie Koszyckim w Pile. Teraz poznajemy szczegóły tego zdarzenia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę w Zalewie Koszyckim utonęły dwie osoby. Z wstępnych informacji wynikało, że łódka przewróciła się, a trzy przebywające na niej osoby znalazły się w wodzie. Niestety dwóch osób nie udało się uratować. O szczegółach zdarzenia poinformował właśnie portal Asta24.pl. Z ustaleń portalu wynika, że pięć osób bawiło się feralnej nocy w jednym z domów nad zalewem - Gdy skończył im się alkohol, postanowili pojechać do sklepu po kolejny. Jeden z obecnych uczestników spotkania odmówił prowadzenia samochodu i troje z nich wsiadło do łódki - relacjonuje Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile.

Pasażerowie zaczęli przemieszczać się po łódce, a w pewnym momencie 30-letnia Dorota D. oraz 41-letni Paweł W. wypadli za burtę. Niestety nie udało się ich uratować. Cała trójka, która wybrała się łódką do sklepu, była pijana.

Reklama