Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama

Anulka skończyła 3 lata i nie da się rakowi! Magiczna impreza na Termach Maltańskich przyciągnęła mnóstwo chętnych do pomocy osób

j
poniedziałek, 16.04.2018 r.
godz. 10.30
j | poniedziałek, 16.04.2018 r., godz. 10.30
Anulka skończyła 3 lata i nie da się rakowi! Magiczna impreza na Termach Maltańskich przyciągnęła mnóstwo chętnych do pomocy osób

Dziewczynka ma 3 lata pokonała złośliwego guza mózgu, jednak cały czas zmaga się z następstwami nowotworu. W walce z chorobą potrzebuje wsparcia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak już wcześniej informowaliśmy dziewczynka od dwóch lat zmaga się z ciężką chorobą. Ania przeszła operację mając 11 miesięcy, jednak zmiana nie została w całości usunięta. Choroba nowotworowa, jak i sama operacja, spowodowały poważne komplikacje. Dziewczynka ma kilkadziesiąt napadów padaczki dziennie. 20-30-40 napadów dziennie – to zdecydowanie za dużo. Ból i cierpienie każdego dnia – mówi Jagoda Piotrowska, mama Ani.

By wesprzeć Anię w walce z chorobą Drużyna Szpiku w niedzielę zorganizowała na Termach Maltańskich 3. urodziny dziewczynki. Drużyna Szpiku to organizacja, która w momencie rzucenia hasła nakręca się po prostu i rusza lawina dobra – mówi Katarzyna Kleiber, Drużyna Szpiku.

Na wyjątkowych urodzinach dziewczynki pojawiły się tłumy. Było dużo prezentów, radości, ale przede wszystkim rodzina dziewczynki mogła poczuć ogromne wsparcie. Dla mnie to jest po prostu coś cudownego. Niezwykle się radujemy, że mamy tyle bliskich osób, które zachciały nam pomóc – mówi Mikołaj, tata Ani.

Oczywiście Anię w walce z chorobą można wspierać cały czas. Szczegóły można znaleźć tutaj.

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama