Pogoda jutro Pogoda Poznań
2916
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
23 czerwca o 12.00 w Bibliotece Raczyńskich odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu Czytaty2. Tym razem pod hasłem „Śnieg, piana i zapałki Pana Andersena”. W programie m.in. wybuchowe eksperymenty inspirowane baśnią „Królowa Śniegu”.
event
W dniach 24 czerwca - 1 lipca w Muzeum – Zamku Górków w Szamotułach odbywać się będzie IX Festiwal im. Philippa i Xavera Scharwenków. Na wszystkie koncerty wstęp wolny. Zapraszamy!
event
25 czerwca w Teatrze Wielkim w Poznaniu zaprezentowany zostanie spektakl „Ojciec” Teatru Ateneum z Marianem Opanią i Magdaleną Schejbal w rolach głównych. To przejmująca tragifarsa w mistrzowskim wykonaniu Opani. Zapraszamy!
event
W maju w Poznaniu rozpoczną się obchody XXI Dni Lwowa i Kresów. W programie są m.in. Jarmark Galicyjski oraz Piknik Lwowski na Starym Rynku, a także wystawa „Poznań-Lwów – miasta kresowe”. Zapraszamy!
event
21 i 22 lipca w Hotelu Edison w Baranowie odbędzie się Edison Festival - Taste the Music. Usłyszymy zarówno najpopularniejszych artystów takich jak Ania Dąbrowska czy Kortez, jak i wschodzące gwiazdy - na scenie pojawią się m.in. Bovska i Kasia Lins. Zapraszamy!
event
31 sierpnia o 20.00 w Auli UAM odbędzie się koncert Dominica Millera w ramach festiwalu Akademia Gitary. Miller to jeden z najpopularniejszych gitarzystów rockowo-jazzowych na świecie, a także kompozytor i producent muzyczny.
event
23 września w Auli UAM odbędzie się kolejny Speaking Concert, tym razem pod tytułem Sex, drugs and classical music. W programie historie powstania kilku arcydzieł stworzonych przez nadwrażliwych kompozytorów. Zapraszamy.
event
7 i 8 października w Teatrze Muzycznym odbywać się będzie XVI Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu. W programie m.in. Przegląd Konkursowy o Nagrodę im. Bohdana Smolenia, w którym wezmą udział 4 kabarety: Szymon Łątkowski, Kabaret Z Konopi, Kałasznikof i Weźrzesz. Zapraszamy!
1 mln 148 tysięcy czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Bartosz Stańda, Szymon Kaczmarek, Szymon Woźniak
redakcja
Tomasz Płuciennik
IT