Pogoda jutro Pogoda Poznań
-2-10
ptsbndpnwtśrcz
23242526272801
02030405060708
wyświetl wg kinwyświetl wg filmów
Repertuar na dzień: 23-02-2018
Apollo
Czwarta władza18.10
Ignacy Loyola16.00
Pomiędzy słowami16.05
The Place19.25
W ułamku sekundy17.35
Żona czy mąż?19.55
Charlie Monroe Kino Malta
Cicha noc22.30
Czwarta władza18.30
Dzikie róże17.00
Jeszcze nie koniec18.30
Miód dla dakini21.30
Niemiłość22.15
Party20.15
Pomiędzy słowami17.00
The Place20.30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri20.30
Twój Vincent17.00
W ułamku sekundy18.30
Cinema City Kinepolis
Cudowny chłopak11.00 13.30 16.00 18.30
Czarna Pantera15.00 20.30
Czarna Pantera17.45
Czarna Pantera16.30 19.15 22.00
Czarna Pantera10.15 12.15
Czwarta władza16.30 19.00 21.30
Fernando10.00 12.50 15.10 17.30
Gnomy rozrabiają10.50
Jaskiniowiec10.00 12.00 14.00 16.00 18.00
Jumanji: Przygoda w dżungli19.10
Kobiety mafii10.00 11.00 12.50 13.50 15.40 16.40 17.40 18.30 19.30 20.30 21.20 22.20
Kształt wody16.40 20.00 22.30
Mąż czy nie mąż?19.50 22.00
Narzeczony na niby17.00 19.30 22.00
Nić widmo13.00 15.40 18.20 21.00
Nowe oblicze Greya11.40 14.00 16.20 17.40 18.40 20.00 21.00 22.20
Pasażer20.10 22.30
Plan B18.00
Podatek od miłości16.45 19.00 21.15
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska10.30 12.30
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri21.30
W ułamku sekundy14.40 18.00 21.00
Więzień labiryntu: Lek na śmierć17.20
Winchester. Dom duchów20.20 22.30
Wszystkie pieniądze świata20.10
Cinema City Plaza
Cudowny chłopak10.10 17.00
Czarna Pantera15.15 20.45
Czarna Pantera12.30 18.00
Czas mroku11.10
Czwarta władza11.30 15.30 19.00 21.30
Fernando10.00 12.20 16.20
Gnomy rozrabiają10.00 12.30
Jaskiniowiec11.00 13.00 15.00 17.00
Jumanji: Przygoda w dżungli14.30
Kobiety mafii10.30 13.20 14.40 16.10 17.30 19.00 20.20 21.50
Kształt wody19.30
Nić widmo13.40 18.40 21.20
Nowe oblicze Greya10.40 13.00 15.20 17.40 20.00 22.20
Paddington 210.15
Plan B18.00
Podatek od miłości16.00 18.15 20.30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska14.00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri20.00
Więzień labiryntu: Lek na śmierć12.40
Winchester. Dom duchów22.30
Wszystkie pieniądze świata22.00
Helios
Cudowny chłopak13.30
Czarna Pantera17.30
Czarna Pantera11.30
Czarna Pantera14.30 20.30
Czarna Pantera10.30 18.45
Czwarta władza11.15 15.15 17.45
Gnomy rozrabiają10.00
Jaskiniowiec10.00 13.45 16.15 18.30
Kobiety mafii11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00 21.00 22.00
Kształt wody20.45
Nowe oblicze Greya10.15 12.45 14.15 16.45 19.15 20.15 21.45
Plan B16.30
Podatek od miłości21.30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska12.15
Kino Pałacowe
Czwarta władza21.00
Nazywam się Cukinia10.35
Pomiędzy słowami17.15
The Place15.15 19.00
Multikino 51
Cudowny chłopak10.00 14.10 17.00
Czarna Pantera11.45 14.35
Czarna Pantera17.25 20.15
Czwarta władza12.10 17.10 20.25
Fernando10.30 14.45
Gnomy rozrabiają10.00 12.20
Jaskiniowiec10.00 12.10 16.15 18.20
Kobiety mafii11.10 12.10 14.05 15.05 17.00 18.00 19.00 20.00 21.00 22.15
Kształt wody14.20
Nowe oblicze Greya13.30 15.50 18.10 20.30 21.55 22.50
Podatek od miłości16.40 19.30
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska10.00 14.15
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri19.45
Winchester. Dom duchów21.50
Multikino Malta
Cudowny chłopak15.35
Cudowny chłopak10.15 13.55
Czarna Pantera13.00
Czarna Pantera22.25
Czarna Pantera11.45 17.25
Czarna Pantera14.35 20.15 21.05
Czwarta władza14.40 17.15 19.50
Fernando13.10
Fernando10.00
Gnomy rozrabiają10.20
Gnomy rozrabiają11.55
Jaskiniowiec10.00 12.05 14.10 16.15 18.20
Kobiety mafii14.00 16.30 19.00 19.30 22.00
Kobiety mafii11.30 12.30 14.30 15.30 17.30 18.30 20.30 21.30 22.25
Nowe oblicze Greya13.20 15.40 18.45 20.45 22.45
Podatek od miłości16.25 18.00 20.25
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska11.00
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska10.10
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri12.10
W ułamku sekundy18.05
Więzień labiryntu: Lek na śmierć10.00
Multikino Stary Browar
Cudowny chłopak10.05 16.15
Czarna Pantera12.35 15.25
Czarna Pantera18.15 21.05
Czwarta władza16.25 19.15
Fernando14.00
Gnomy rozrabiają11.55
Jaskiniowiec10.50 15.35 17.40
Kobiety mafii11.30 14.30 17.30 20.30
Kształt wody12.55
Nowe oblicze Greya13.55 18.45 21.05
Plan B12.00
Podatek od miłości19.45 22.05
Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska10.00
Trzy billboardy za Ebbing, Missouri21.50
Muza
Pomiędzy słowami15.30
The Disaster Artist21.00
The Place13.45 17.00
W ułamku sekundy19.00
Rialto
Czwarta władza19.15
Kształt wody13.25
Kształt wody21.15
Tedi i mapa skarbów12.00
The Place15.30
W ułamku sekundy17.15