Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -7

Legendarny rapowy skład z Poznania obchodzi 25-lecie. Z tej okazji świętuje w sobotę w Arenie

sw
piątek, 26.10.2018 r.
godz. 20.23
sw | piątek, 26.10.2018 r., godz. 20.23
Legendarny rapowy skład z Poznania obchodzi 25-lecie. Z tej okazji świętuje w sobotę w Arenie
fot. Pejaslumsattack @ YT

Utwór „Tu jest najlepiej” promuje imprezę na ćwierćwiecze działalności Slums Attack, a także okolicznościowy album pt. 25 godzin.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich raperów, jeśli nie najbardziej rozpoznawalnym. W dodatku bezsprzecznie kojarzonym z Poznaniem, a dokładniej z Jeżycami, którą to dzielnicę rozsławił przynajmniej w równym stopniu, co książki Małgorzaty Musierowicz. Jego zespół Slums Attack dał się poznać szerokiej publiczności w 2002 r., kiedy piątą studyjną płytą wdarł się na listy przebojów, znacznie przyczyniając się do popularyzacji polskiego hip-hopu. Album „25 godzin” będzie 14. wydawnictwem w karierze lidera grupy, Ryszarda Andrzejewskiego, znanego pod pseudonimem Peja.

Z okazji obchodów ćwierćwiecza działalności składu Slums Attack, Peja zorganizował okolicznościowy koncert w Arenie. Impreza odbędzie się w sobotę w nocy. Prócz jubilata wystąpić mają na niej m.in. Sokół, Pezet, PIH, Pięć Dwa, Glaca i Muchy oraz wielu innych twórców, przez lata z Peją współpracujących. Pojawi się np. Iceman, który pojawił się na pierwszych dwóch płytach Slums Attack. Na liście zaproszonych gości zabrakło za to miejsca dla Dj'a Decksa - wieloletniego członka zespołu.

Poniżej najnowszy klip promujący zarówno sobotnią imprezę, jak i zbliżającą się premierę płyty „25 godzin”.
 

Reklama