Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 7
Reklama

Wielkopolski prekursor hip-hopolo nagrał utwór dla Polskiej Fundacji Narodowej

sw
środa, 3.10.2018 r.
godz. 21.16
sw | środa, 3.10.2018 r., godz. 21.16
Wielkopolski prekursor hip-hopolo nagrał utwór dla Polskiej Fundacji Narodowej
fot. Polska Fundacja Narodowa @ YT

Okupujący kiedyś szczyty list przebojów muzyk nagrał piosenkę z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
13°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1028 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1032 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Doniu z legendarnego już składu Ascetoholix ostatnimi czasy raczej nie rozpieszczał swoich dawnych fanów i z rzadka wypuszczał do sieci nowe produkcje. Do wznowienia kariery muzycznej zachęciła go Polska Fundacja Narodowa, zapraszając do projektu mającego na celu stworzenie „polskiej szkoły oceanicznego żeglarstwa regatowego”. W środę w Szczecinie odbyła się inauguracja inicjatywy, podczas której zaprezentowano jacht ochrzczony imieniem „I love Poland”, na którym zresztą został nagrany klip do utworu Donia, „Od Urodzenia W Sercach #Niepodległa”.

Jacht wyruszył w rejs do Wielkiej Brytanii, gdzie ma zainaugurować obchody setnej rocznicy odzyskania niepodległości, a następnie udać się do Lizbony i na Maderę. W lutym dojdzie do spotkania załogi „I love Poland” z Darem Młodzieży w Miamii, po czym załoga jachtu weźmie udział w regatach Caribbean 600.

Doniu jest kolejnym artystą kojarzonym z sukcesem wytwórni UMC, który został ostatnio „odkurzony” przez przedstawicieli publicznych instytucji. Niedawno pisaliśmy o tym w artykule: Mezo powrócił! I znów pomaga politykom.

Reklama