Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Internauci organizują „Minutę ciszy dla Toru Poznań”

sw
poniedziałek, 2.07.2018 r.
godz. 15.50
sw | poniedziałek, 2.07.2018 r., godz. 15.50
Internauci organizują „Minutę ciszy dla Toru Poznań”
fot. Maciej Kopiński

- Chodzi o to by zobaczyli ilu nas jest i jak zależy nam na tym by motorsport w Polsce się rozwijał - tłumaczą inicjatorzy akcji.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Pamiętajcie spotykamy się dobrowolnie! Nikt nikogo nie zmusza - jest to spontaniczne spotkanie w obronie Toru Poznań - kończy się odezwa pomysłodawców inicjatywy, by 29 lipca, przy okazji TrackDay zebrać się tłumnie na poznańskim torze. Pasjonaci motoryzacji pod nazwą „Dropped Like A Bitch” postanowili minutą ciszy zamanifestować swój sprzeciw wobec ostatnich wydarzeń i - jak zostało to określone w opisie wydarzenia - próby zamknięcia toru.

Symboliczna minuta ma zostać także poświęcona tym torom, które zostały już zamknięte. Grupa hobbystów zwraca uwagę na to, że Tor Poznań jest już jedynym miejscem, które kształci młodych adeptów sportów motorowych, a także ściąga rzesze pasjonatów, także z zagranicy.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, by przybyli swoimi pojazdami: samochody, motocykle, tuningowane, sportowe, zabytkowe itd... - wyliczają organizatorzy akcji, przedstawiając sposób na „nierówną walką”, jak określają potyczkę z przedstawicielami AutomobilKlub Wielkopolska w obronie Toru Poznań.


Reklama