blog background
 
Piotr Barełkowski: Nieprzystosowany
barelkowski, tvagro, tvexpo
metka_epoznan
Zdymisjonować wicemarszałka - sowietofila Waldemara Witkowskiego!
ok
46
not ok
56
liczba odsłon: 828
Wicemarszałek sejmiku województwa wielkopolskiego Waldemar Witkowski w rocznicę agresji Sowietów sugeruje na fb, że powinniśmy szukać w nich sojusznika...Oto jego wpis;

"17 wrzesnia 1939 r obchody 78 rocznicy w Poznaniu .błędy polityki zagranicznej z okresu międzywojennego.skutki odczuwamy do dziś".

Wcześniej pisze, że młodzież nie powinna znać historii Polski, tylko "być wychowywana w duchu tolerancji". To kolejny wpis;

"Uczestniczyliśmy w obchodach rocznicy wybuchu II Wojny Światowej .Mało młodzieży ale chyba to dobrze .powinnyśmy wychowywać dzieci w duchu pokoju tolerancji a nie wojny."

Totalna głopota, czy niebezpieczne lewactwo? Jak osoba sympatyzująca z komunistyczną wizją historii, nie rozumiejąca wagi doświadczenia pokoleń, o tak niskim poziomie refleksji oraz miałkim intelekcie może nas reprezentować? Czy marszałek Woźniak odwoła tego kompromitującego urząd sowietofila? Czy wyjdzie z taką inicjatywą?
 
WASZE KOMENTARZE[1]
~miki: piękny był koncert Pietrzaka w Opolu - puste trybuny, kiepskie oklaski, uciekający prezes TVP..... wiele by wymieniać. Pietrzakowi Polska napluła w twarz za te głupoty, a on: deszcz pada, deszcz....
dodano: Poniedziałek, 2017.09.18 18:24, IP:77.254.52.XXX
ok
30
not ok
28
odpowiedz|usuń
~Łysy z Jeżyc: Piotrze, na co Ty liczysz? Przecież Woźniak nic nie lepszy.Ich wszystkich za rok wyślemy na bezrobocie, będą wpier.....ć szczaw i mirabelki.
dodano: Poniedziałek, 2017.09.18 19:11, IP:185.137.18.XXX
ok
37
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Alis321: WW wcale nie pisze tego, co insynuuje Barełkowski. Ot, pisowskie metody...
dodano: Poniedziałek, 2017.09.18 21:29, IP:83.25.91.XXX
ok
19
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: a co?gruntow nie zalatwil na posnani woli tkkf winogrady itd?
dodano: Poniedziałek, 2017.09.18 21:39, IP:77.254.81.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~Autor: Zanim wyłączył na swoim blogu możliwość komentowania, to mu wiele razy wpisano tam taką informację: "Waldemar Witkowski: w 1986 pozyskany przez ppor. Marka Kustrę jako tajny współpracownik (TW) Służby Bezpieczeństwa, zarejestrowany pod nr. 41144. A on wciąż nie uważa tego za hańbę i promuje siebie na ePoznan..." A teraz dodatkowo ta menda ma przesrane, bo publicznie w swym wpisie o Czechosłowacji oskarżył szefa "S" Piotra Dudę, że był ZOMO-wcem (co jest nieprawdą). Został na początek wezwany do umieszczenia na swym blogu publicznych przeprosin przez 30 dni, a jak tego nie zrobi, to będzie się tłumaczył w sądzie! I tak należy postępować z kapusiami!
dodano: Poniedziałek, 2017.09.18 23:58, IP:79.173.8.XXX
ok
30
not ok
11
odpowiedz|usuń
~Autor: Dlaczego Witkowski wyłączył możliwość komentowania swoich wypocin? Boi się pytań o przeszłość, a może teraźniejszość? Żałosny jest ten "lewicowiec" zza kierownicy Lexusa, obecnie zdaje się także prezes spółdzielni mieszkaniowej, a te od dawna są przechowalnią różnej maści starych układów i układzików
dodano: Wtorek, 2017.09.19 05:00, IP:138.197.169.XXX
ok
34
not ok
7
odpowiedz|usuń
~masta: Witkowski to stary komunista, a do tego ubek. Wieczny kandydat na posła. Typowy komunistyczny aparatczyk powiązany z lokalną nomenklaturą. Filantrop i społecznik...http://#nie_wklejaj_linkow#
dodano: Wtorek, 2017.09.19 05:39, IP:194.149.88.XXX
ok
24
not ok
7
odpowiedz|usuń
~Ciocia Adela: Trzeba być ignorantem, by nie widzieć słabości polityki zagranicznej Becka (choćby zajęcie Zaolzia) i kabotynem, by krytykować za wezwanie do pokoju i tolerancji. A może autor jest jednym z piesków Putina, któremu zależy na tym, by atakować wartości europejskie?
dodano: Wtorek, 2017.09.19 09:19, IP:217.153.136.XXX
ok
12
not ok
10
odpowiedz|usuń
~Tomasz: Nie polemizując z treścią, autor bloga powinien jednak wiedzieć o czym pisze. Waldemar Witkowski NIE JEST wicemarszałkiem wielkopolskim, a jedynie wiceprzewodniczącym sejmiku. To dwie, jakże różne funkcje. Człowiek z tak wielkim stażem dziennikarskim powinien o tym wiedzieć.
dodano: Wtorek, 2017.09.19 10:56, IP:83.13.7.XXX
ok
10
not ok
3
odpowiedz|usuń
~Autor: ~Tomasz: Nie polemizując z treścią, autor bloga powinien jednak wiedzieć o czym pisze. Waldemar Witkowski NIE JEST wicemarszałkiem wielkopolskim, a jedynie wic...
Potwierdzam tą uwagę, użyłem tu kolokwializmu a nie formalnej nazwy jego stanowiska. PB
dodano: Wtorek, 2017.09.19 11:15, IP:79.188.219.XXX
ok
5
not ok
2
odpowiedz|usuń
~kac*******: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
avatarbarelkowski: ~kaczo-tusk: Ale p*****ły Berelkowski, wstyd. We wrześniu 39 nasza armia i "elity" dały koncertowo dupy poddając kraj po trzech tygodniach. Słyszał Pan określe...
Tak, znam ją z historiografii komunistycznej. Ten Pan wpisuje się w peerelowską narrację Sowietów-naszych sojuszników i głupoty lewackie na temat braku potrzeby refleksji historycznej. To skandaliczna postawa dla polskiego urzędnika. Pozdrawiam
dodano: Wtorek, 2017.09.19 15:33
ok
9
not ok
12
odpowiedz|usuń
~Autor: barelkowski: Tak, znam ją z historiografii komunistycznej. Ten Pan wpisuje się w peerelowską narrację Sowietów-naszych sojuszników i głupoty lewackie na temat bra...
A co Pan powie o braku oczekiwać reparacyjnych wobec Rosji i ... Słowacji??? W tym drugim przypadku był to również efekt polityki zagranicznej min. Becka.
dodano: Wtorek, 2017.09.19 16:01, IP:150.254.127.XXX
ok
5
not ok
4
odpowiedz|usuń
~kaczo-tusk: Panie Berełkowski tak jak Pan miał nas...e w głowie podczas strajku pielęgniarek w roku 88 (przy Urzędzie Wojewódzkim) , tak ma Pan dalej. Tylko bardziej.
dodano: Wtorek, 2017.09.19 16:02, IP:83.20.178.XXX
ok
10
not ok
8
odpowiedz|usuń
~xxx: Zmieniamy nazwy ulic po komunistach, likwidujemy pomniki...tylko dlaczego pozwalamy aby oni nadal egzystowali w życiu politycznym ? I jeszcze im za to płacimy ???
dodano: Wtorek, 2017.09.19 19:23, IP:83.8.63.XXX
ok
18
not ok
3
odpowiedz|usuń
~szypa: ~xxx: Zmieniamy nazwy ulic po komunistach, likwidujemy pomniki...tylko dlaczego pozwalamy aby oni nadal egzystowali w życiu politycznym ? I jeszcze im za t...
To efekt braku dekomunizacji w latach 90-tych XX wieku, tak jak było w Niemczech i Czechach.
dodano: Czwartek, 2017.09.21 12:20, IP:77.65.24.XXX
ok
5
not ok
2
odpowiedz|usuń
~jachu: Tu się zgadzam. Razem z wicemarszałkiem należy, z podobnych przyczyn, zdymisjonować ministra wojny i rozbrojenia w jednym, znanego ze spektakularnej ucieczki z miejsca pewnej katastrofy komunikacyjnej, namiętnego wielbiciela młodzieńczych wdzięków i bohatera dekonspiracji rodzimych agentów, niejakiego Antoniego M.
dodano: Czwartek, 2017.09.21 17:41, IP:83.8.177.XXX
ok
8
not ok
7
odpowiedz|usuń
~ttt: Tak, bić niemca za 39, bić ruska za 39-89, bić szweda za potop, austryjaków za rozbiory, anglików i francuzów bo nie pomogli, nigdy im nie zapomnimy, nie wybaczymy, polska mistrzem świata, bo w nienawiści wychowani, jestesmy wielcy czas się obudzic poradzimy sobie sami nie potrzebujemy reszty jesteśmy najwspanialsi, najsilniejsi, najpiękniejsi !!! XDXDXDXDXD
dodano: Piątek, 2017.09.22 13:45, IP:83.0.253.XXX
ok
7
not ok
5
odpowiedz|usuń
~ttt: niemca weimarskiego a nie NIEMCA CESARSKIEGO
dodano: Piątek, 2017.09.22 14:26, IP:83.30.8.XXX
ok
6
not ok
1
odpowiedz|usuń
~kac*******: Komentarz zdjęty z emisji przez redakcję za złamanie regulaminu.
~zakonnik: ~Autor: Zanim wyłączył na swoim blogu możliwość komentowania, to mu wiele razy wpisano tam taką informację: "Waldemar Witkowski: w 1986 pozyskany przez ppor....
Nazywać mendą bliźniego to grzech. Sprawdziłem, pan Witkowski zlikwidował informację o Dudzie i to z klasą uzasadnił. A że jest obiektem podobnych ataków to widać to po tym komentarzu. Proszę się opamiętać, Synu.
dodano: Poniedziałek, 2017.09.25 09:13, IP:213.17.204.XXX
ok
7
not ok
1
odpowiedz|usuń
~Autor: ~zakonnik: Nazywać mendą bliźniego to grzech. Sprawdziłem, pan Witkowski zlikwidował informację o Dudzie i to z klasą uzasadnił. A że jest obiektem podobnych ...
najpierw żałuj popierania modernizmu posoborowego obłudniku