blog background
 
Piotr Barełkowski: Nieprzystosowany
barelkowski, tvagro, tvexpo
metka_epoznan
Też chcę sędziego na telefon!
ok
30
not ok
85
liczba odsłon: 668
Sporo protestujących gromadzi się ostatnio w obronie źle działających sądów. Nie chcą reform i nowych sędziów, których wybierze 3/5 sejmu. Doskonale ich rozumiem, jako poznański przedsiębiorca czekam na wpisy w KRS nawet pół roku a na sądowe nakazy zapłaty dla moich dłużników nawet 2 lata. Jakbym miał - tak jak protestujący zapewne - sędziego na telefon, albo dawnego bezpieczniaka z układu wśród znajomych to moje sprawy lepiej by się miały. Zatem jeszcze raz brawa dla protestujących! Trzymajmy się starych układów, przecież w Poznaniu wielu kocha komunistów do dziś. Tak, jak niektórzy przedsiębiorcy zrzeszeni w Wielkopolskim Klubie Kapitału pod opieką majora SB Henryka Judkowiaka. Nie widziałem tylko transparentów z napisem "PZPR i SB przewodnią siłą narodu", ale liczę że funkcjonariusze z KOD szybko to poprawią :) Zapraszam do obejrzenia mojego wideo - poniżej link: https://www.youtube.com/watch?v=hMg8xEUevzA
 
WASZE KOMENTARZE[1]
~Autor: Cała prawda w skondensowanej formie.
dodano: Czwartek, 2017.07.20 06:06, IP:78.9.74.XXX
ok
22
not ok
16
odpowiedz|usuń
~masta: To pożyteczni idioci. Cóż, demokracja - każdy może demonstrować. Jeszcze będą się tego wstydzić.
dodano: Czwartek, 2017.07.20 08:00, IP:194.149.88.XXX
ok
20
not ok
14
odpowiedz|usuń
avatarkilingmachine: Bardzo dobry wpis!
dodano: Czwartek, 2017.07.20 09:04
ok
18
not ok
92
odpowiedz|usuń
~Amen: Mnie właśnie sądzi taka "sędzia na telefon". Na zasadzie nieważne czy on zabił, czy jego zabili, ważne że ma być winien, bo tak było uzgodnione w zleceniu telefonicznym w sprawie Siostry Proboszcza czyli Córki Leśniczego. A sędzia jest uczciwa i niezawisła więc musi dotrzymywać danego księdzu proboszczowi słowa! Zostanę z pewnością mianowany w zaocznym wyroku groźnym przestępcą, bo według koronnego świadka oskarżenia - chodziłem na mszę do niewłaściwego kościoła przy Placu Szatańskim. Cała sprawa została też przez sąd przezornie utajniona, żeby korupcja się, tfu, Boże uchowaj, nie wydała!
dodano: Czwartek, 2017.07.20 15:00, IP:95.108.5.XXX
ok
7
not ok
13
odpowiedz|usuń
~jachu: Teraz wystarczy telefon do lokalnego kacyka z PiSu, takiego Wróblewskiego, który podpisał się pod ustawą, której nie przeczytał. Następnie zagłosował za i przeciw 1300 poprawkom, których też nie przeczytał. Zatem wystarczy mieć telefon do niego, on w notesie znajdzie "sędziego" tzn lizodupa Ziobry i wpis do KRS załatwi się w 24 godziny. Inni nadal będą czekać 2 lata. O to chodziło?
dodano: Czwartek, 2017.07.20 16:50, IP:217.168.136.XXX
ok
17
not ok
20
odpowiedz|usuń
~Amen: ~jachu: Teraz wystarczy telefon do lokalnego kacyka z PiSu, takiego Wróblewskiego, który podpisał się pod ustawą, której nie przeczytał. Następnie zagłosował ...
Nie pluj się tak, bo się udławisz. Mnie jest obojętne kto komu dupę liże. Istotne jest tylko, żeby PRAWO nie pozwalało sędziom i prokuratorom na robienie ludziom wody z mózgu! A dzisiejsze prawo pozwala na to i kasta ludzi nietykalnych dobrze o tym wie! Więc kto bogatemu zabroni!? Twoje 13000 poprawek na pewno nie!
dodano: Czwartek, 2017.07.20 17:34, IP:95.108.5.XXX
ok
18
not ok
11
odpowiedz|usuń
~Autor: Najgorsze jest to, że ci protestujący to proste,niewykształcone osoby, nie mające pojęcia na czym polega trójpodział władzy.
dodano: Czwartek, 2017.07.20 18:13, IP:83.11.109.XXX
ok
17
not ok
12
odpowiedz|usuń
~jachu: ~Amen: Nie pluj się tak, bo się udławisz. Mnie jest obojętne kto komu dupę liże. Istotne jest tylko, żeby PRAWO nie pozwalało sędziom i prokuratorom na robie...
Goń sie, bolszewiku. Sprawiedliwość cię dosięgnie, na ziemskim padole lub w niebie. Amen
dodano: Czwartek, 2017.07.20 19:55, IP:83.8.88.XXX
ok
7
not ok
9
odpowiedz|usuń
~Autor: ~jachu: Teraz wystarczy telefon do lokalnego kacyka z PiSu, takiego Wróblewskiego, który podpisał się pod ustawą, której nie przeczytał. Następnie zagłosował ...
A po co czytać poprawki zmieniające spójnik "albo" na "lub"?
dodano: Czwartek, 2017.07.20 20:22, IP:185.81.56.XXX
ok
13
not ok
5
odpowiedz|usuń
~jachu : ~Autor: A po co czytać poprawki zmieniające spójnik "albo" na "lub"?...
Nie trywializuj. Gdybyś posiadał choć minimalną wiedzę o metodyce stanowienia prawa to byś wiedział, że każda część zdania ma znaczenie. Oczywiście w bolszewickim szale kodyfikacja nie jest istotna, a brutalna iła. Ta zaś zawsze obraca się przeciwko tym, którzy jej pierwsi nadużyją. Prokurator stanu wojennego Piotrowicz się o tym przekona.
dodano: Czwartek, 2017.07.20 20:54, IP:83.8.88.XXX
ok
10
not ok
13
odpowiedz|usuń
~Autor: ~jachu : Nie trywializuj. Gdybyś posiadał choć minimalną wiedzę o metodyce stanowienia prawa to byś wiedział, że każda część zdania ma znaczenie. Oczywiście...
Czym się różnią te dwa spójniki, że ta zmiana była aż taka ważna?
dodano: Czwartek, 2017.07.20 21:30, IP:185.81.56.XXX
ok
7
not ok
4
odpowiedz|usuń
~jachu: ~Autor: Czym się różnią te dwa spójniki, że ta zmiana była aż taka ważna?...
Muszę odpowiedzieć otwartym tekstem, bo nie znasz słowa trywialny. Otóż większość z 1300 poprawek NIE dotyczyła spójników i innych części zdania a spraw podstawowych, w tym łamania prawa. O tym wiedzą wszyscy o IQ wyższym niż słoik po musztardzie.
dodano: Piątek, 2017.07.21 08:21, IP:83.20.224.XXX
ok
6
not ok
15
odpowiedz|usuń
~xxxx: to nie jest "sporo" to jest tylko 0,02 % mieszkancow Poznania. Taki margines,nie tylko dosłowny.
dodano: Piątek, 2017.07.21 15:54, IP:83.8.198.XXX
ok
5
not ok
3
odpowiedz|usuń
~xxxx: to ile w koncu płacą za obecność. Bo jedni mowią ze 20 zł a mój sąsiad pener dostał tylko 10,- zł.
dodano: Piątek, 2017.07.21 15:57, IP:83.8.198.XXX
ok
7
not ok
4
odpowiedz|usuń
~jachu: ~xxxx: to ile w końcu płacą za obecność. Bo jedni mówią ze 20 zł a mój sąsiad pener dostał tylko 10,- zł....
Płacą tylko tym o IQ>100, zatem nie masz szans się załapać, chyba że kogoś okradniesz jak twój przyjaciel pener - "patriota".
dodano: Piątek, 2017.07.21 16:32, IP:217.168.136.XXX
ok
3
not ok
8
odpowiedz|usuń
~jachu: "Ktoś powiedział, że patriotyzm to ostatnie schronienie łajdaków; ludzie bez zasad moralnych owijają się zwykle sztandarem, a bękarty powołują się zawsze na czystość swojej rasy. Narodowa tożsamość to jedyne bogactwo biedaków, a poczucie tożsamości oparte jest na nienawiści - na nienawiści wobec tych, którzy są inni". Umberto Eco, z dedykacją dla autora blogu i jego wyznawców.
dodano: Piątek, 2017.07.21 16:53, IP:217.168.136.XXX
ok
5
not ok
11
odpowiedz|usuń
~anty pis: Ty Barełkowski jesteś na telefon Kaczora, więc zamknij "zdradziecką mordę" :)
dodano: Piątek, 2017.07.21 19:26, IP:77.65.54.XXX
ok
4
not ok
10
odpowiedz|usuń
~masta: ~jachu: "Ktoś powiedział, że patriotyzm to ostatnie schronienie łajdaków; ludzie bez zasad moralnych owijają się zwykle sztandarem, a bękarty powołują się za...
no to masz Orwella: "Patriotyzm nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem. Co więcej jest on przeciwieństwem konserwatyzmu, ponieważ oznacza wierność czemuś, co podlega nieustannym przemianom, a mimo to w jakiś mistyczny sposób pozostaje takie samo. Patriotyzm jest pomostem łączącym przeszłość i przyszłość. Żaden prawdziwy rewolucjonista nie był internacjonalistą."
dodano: Piątek, 2017.07.21 20:08, IP:194.149.88.XXX
ok
4
not ok
0
odpowiedz|usuń
~jachu: ~masta: no to masz Orwella: "Patriotyzm nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem. Co więcej jest on przeciwieństwem konserwatyzmu, ponieważ oznacza wierność cze...
Tyle że w Cebulandii szlachetny konserwatyzm został zamieniony na przykościelny prowincjonalizm pod wezwaniem Ojca Geotermalnego.
dodano: Piątek, 2017.07.21 20:33, IP:83.20.224.XXX
ok
3
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: ~jachu: Muszę odpowiedzieć otwartym tekstem, bo nie znasz słowa trywialny. Otóż większość z 1300 poprawek NIE dotyczyła spójników i innych części zdania a spr...
Podaj przykłady tych podstawowych spraw. Na początek ze 100, żebyś się zbytnio nie spocił w tym słoiku :)
dodano: Piątek, 2017.07.21 20:57, IP:185.81.56.XXX
ok
7
not ok
3
odpowiedz|usuń
~jachu: ~Autor: Podaj przykłady tych podstawowych spraw. Na początek ze 100, żebyś się zbytnio nie spocił w tym słoiku :)...
Jeśli już się dowiedziałeś, że istnieje Internet to zaloguj się na strony sejmowe i sam sobie poczytaj. Chyba, że zamiast szkoły wybrałeś karierę a'la misiewicz. :)
dodano: Piątek, 2017.07.21 21:09, IP:83.8.180.XXX
ok
3
not ok
6
odpowiedz|usuń
~Autor: ~jachu Jeśli już się dowiedziałeś, że istnieje Internet to zaloguj się na strony sejmowe i sam sobie poczytaj...
To wizyta na stronach sejmu wymaga zalogowania? Oj, jachu, chyba ta twoja wiedza internetowa do najświeższych nie należy. :)
dodano: Niedziela, 2017.07.23 20:21, IP:185.81.56.XXX
ok
3
not ok
2
odpowiedz|usuń